Close
Váš nákupní košík je prázdný.

Způsob platby

Hotově či kartou

Pokud se rozhodnete vyzvednout zboží na prodejně, můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou. Tato služba u nás není žádným způsobem zpoplatněna.

Dobírkou

Zboží zaplatíte v hotovosti nebo platební kartou řidiči přepravní společnosti na dohodnuté doručovací adrese. Pro urychlení předání zásilky si prosím vždy připravte potřebný obnos. Tento způsob úhrady je zpoplatněn částkou 39 Kč.

On-line platba ComGate

Jednoduchý a bezpečný způsob placení pomocí on-line platební brány ComGate. Po dokončení objednávky budete přesměrování na zabezpečenou platební bránu, kde jednoduše zvolíte způsob platby platební kartou nebo rychlým bankovním převodem. Pokud zvolíte rychlý bankovní převod, budete přesměrováni do internetového bankovnictví Vaší banky, kde potvrdíte příkaz k úhradě. Vaše platba bude připsána na účet obchodu během několika minut. Způsob úhrady je bez poplatku.

Dostupné platební metody

  • Platba platební kartou
  • Česká spořitelna (Servis 24)
  • Komerční banka (MojePlatba)
  • Raiffeisen Bank (ePlatby)
  • FIO banka
  • Moneta
  • mBank (mPeníze)

On-line splátky Home Credit

Platba pomocí on-line internetového spotřebitelského úvěru Home Credit.

Po dokončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečené webové stránky Home Credit a.s., kde vyplníte žádost o internetový spotřebitelský úvěr. Typ úvěru si vyberete během procesu uzavírání smlouvy (výše splátek, doba splácení atd.). Následně poštou obdržíte smlouvy, které podepíšete a odešlete společně s kopií potřebných dokladů (např. občanský nebo řidičský průkaz) na naši adresu:

Flystork.cz
Jejkovská brána 36/1
674 01 Třebíč

Zboží Vám odešleme ihned po obdržení podepsané smlouvy a kopií dokladů.

Bankovní převod

Po dokončení objednávky obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení o objednávce. Ve zprávě mimo jiné naleznete pokyny pro bankovní převod. Zboží odesíláme ihned po připsání platby na účet obchodu. To obvykle trvá 1-2 pracovní dny. Tento způsob úhrady je bez poplatku.

Cena dopravy

Způsob dodáníCena dopravy
Dodání zdarma od
Osobní odběr Třebíčzdarma 
DPD ČR + dobírka99 Kč + 39 Kč5 000 Kč
DPD ČR, on-line platební brány99 Kč5 000 Kč
GEIS ČR, převodem199 Kč 
GEIS ČR, splátky Home Credit199 Kčsplátky již od 2 000 Kč
GEIS ČR + dobírka
199 Kč + 39 Kč 

Ceny jsou uvedené včetně 21% DPH