Close
You have no items in your shopping cart.
Search

O nás

12 let FLYSTORK

Letos je to 12 let, co jsme pro Vás otevřeli elektronický a kamenný obchod K-sports.cz, který byl v dubnu 2020, přejmenován na Flystork.

Začínali jsme tehdy v malé prodejně s několika produkty na ploše 30 m2. Dnes máme rozsáhlé logistické centrum i výstavní prostory a odbavujeme objednávky desítek až stovek zákazníků denně. Náš obchod se nyní nachází na ploše 800m2.

Nic z toho bychom nedokázali, nebýt Vás. Děkujeme.

2020
K-SPORTS se definitivně mění na FLYSTORK
Doba se mění, obchod si žádá modernizaci. Dochází ke změně jména a značky. Změna úzce souvisí s faktem, že na komíně nad prodejnou pravidelně hnízdí čápi. A tak jsme se rozhodli na hnízdo přidělat webkameru a propojit život čápů s životem prodejny.

Tak se K-SPORTS přejmenoval na Flystork (letící čáp). Kamenná prodejna dostává novou podobu. Spouštíme modernizované webové stránky, kde vznikají nové funkce a věrnostní programy pro zákazníky.

Náš tým se rozšiřuje, aktuálně se o vás postará 5 proškolených odborníků v péči o zákazníka. Servisní oddělení spravují 3 technici, kteří se pravidelně školí u předních výrobců kol, snowboardů a lyží. Rozšiřujeme také expedici, a využíváme vlastní dopravu.

2019
Výhradní zastoupení a nové značky
Specializujeme se na přední výrobce kol a elektrokol. Pravidelně školíme servisní tým a jsme schopni vám nabídnout, ty nejlepší značky na trhu. Získáváme výhradní zastoupení značek, jako je např. CANNONDALE.

2018
K-sports slaví 9 let. Oslavte je s námi
Díky sledování nejnovějších trendů a neustálé modernizaci technologií dokážeme nabídnout kvalitu, rychlost a přiměřené náklady. Naši zákazníci navíc oceňují individuální a partnerský přístup.

2016

Počátek specializace grilů a příslušenství. V únoru 2016 jsme rozšířili sortiment o grily a příslušenství.

2015
Lyžařské i snowboardové vybavení.
I v zimních měsících máme co nabídnout. Široký sortiment osvědčeních značek uspokojí jak začínající sportovce, tak i zkušené horaly.

K-sports 2015/16 zima K-sports 2015/16 zima

Tento rok je pro nás zlomový.
Společnost neustále roste. Vzniká potřeba vybudovat nové logistické centrum i výstavní plochy. Administrativa, logistika i obchod se stěhují na Jejkovskou Bránu do centra města Třebíče. Ve společnosti již pracuje šest zaměstnanců.

Outdoorové vybavení, jízdní kola a půjčovna koloběžek.
Na prodejní ploše roste celoroční expozice stanů, spacích pytlů a jiného campingového vybavení. Dovážíme jízdní kola, první zákazníci si půjčují koloběžky Kostka.

2013
Vstupujeme na mezinárodní trh.
Pro slovenské zákazníky byl v březnu 2013 spuštěn elektronický obchod kralovstvosportu.sk

2011
E-shop v novém kabátě.
Nová podoba elektronického obchodu, intuitivnější ovládání s prostředím "User Friendly". Do společnosti přichází třetí zaměstnanec.

K-sports 2011 nový e-shop

2010
První výstava stanů a jízdních kol.
Odstartovali jsme velký maraton výstav. Od dnešního dne budeme každý rok prezentovat průřez naším sortimentem na Karlově náměstí v Třebíči, později i v jiných městech Vysočiny.

K-sports 2010 první výstava jízdních kol

2009
První rok s Vámi.
Otevíráme elektronický a kamenný obchod. Veškerý servis zastává jeden zaměstnanec.

Prodejna K-sports 2009 K-sports 2009 prodejna