Close
Váš nákupní košík je prázdný.

O nás

2022

14 let FLYSTORK

Letos je to 14 let, co jsme pro Vás otevřeli elektronický a kamenný obchod.

Prodejna prošla v roce 2021 rekonstrukcí a zvětšila své prostory. S tím je spojené rozsáhlé logistické centrum, které denně chystá zboží z online prodeje na cestu k zákazníkům. Pracujeme na zvětšení skladů a skladových zásob, abychom byli schopni obsloužit širokou základnu zákazníků.

Webové stránky jsou aktualizované, pravidelně inovujeme jejich procesy a systém.

Během posledních dvou let jsme rozšířili nabídku o profesionální značky a služby.

 

2020

K-SPORTS se definitivně mění na FLYSTORK

Doba se mění, obchod si žádá modernizaci. Dochází ke změně jména a značky. Změna úzce souvisí s faktem, že na komíně nad prodejnou pravidelně hnízdí čápi.

Rozhodli jsme se na komín přidělat kameru a nahlédnout do každodeního života černobílých velikánů. Tak se K-SPORT přejmenoval na FLYSTORK (letící čáp). Kamená prodejna dostává novou podobu, webové stránky se modernizují a rozšiřují se jejich funkce. Rozšířili jsem tým o nové spolupracovníky, kteří se pravidelně školí a zvyšují úroveň nabízeného zboží a servisních služeb.

 

2019
Výhradní zastoupení a nové značky
Specializujeme se na přední výrobce kol a elektrokol. Pravidelně školíme servisní tým a jsme schopni vám nabídnout, ty nejlepší značky na trhu. Získáváme výhradní zastoupení značek, jako je např. CANNONDALE.

 

2018
K-sports slaví 9 let. Oslavte je s námi
Díky sledování nejnovějších trendů a neustálé modernizaci technologií dokážeme nabídnout kvalitu, rychlost a přiměřené náklady. Naši zákazníci navíc oceňují individuální a partnerský přístup.

 

2016

Počátek specializace grilů a příslušenství. V únoru 2016 jsme rozšířili sortiment o grily a příslušenství.

 

2015
Lyžařské i snowboardové vybavení.
I v zimních měsících máme co nabídnout. Široký sortiment osvědčeních značek uspokojí jak začínající sportovce, tak i zkušené horaly.

K-sports 2015/16 zima K-sports 2015/16 zima

Tento rok je pro nás zlomový.
Společnost neustále roste. Vzniká potřeba vybudovat nové logistické centrum i výstavní plochy. Administrativa, logistika i obchod se stěhují na Jejkovskou Bránu do centra města Třebíče. Ve společnosti již pracuje šest zaměstnanců.

Outdoorové vybavení, jízdní kola a půjčovna koloběžek.
Na prodejní ploše roste celoroční expozice stanů, spacích pytlů a jiného campingového vybavení. Dovážíme jízdní kola, první zákazníci si půjčují koloběžky Kostka.

 

2013
Vstupujeme na mezinárodní trh.
Pro slovenské zákazníky byl v březnu 2013 spuštěn elektronický obchod kralovstvosportu.sk

 

2011
E-shop v novém kabátě.
Nová podoba elektronického obchodu, intuitivnější ovládání s prostředím "User Friendly". Do společnosti přichází třetí zaměstnanec.

K-sports 2011 nový e-shop

 

2010
První výstava stanů a jízdních kol.
Odstartovali jsme velký maraton výstav. Od dnešního dne budeme každý rok prezentovat průřez naším sortimentem na Karlově náměstí v Třebíči, později i v jiných městech Vysočiny.

K-sports 2010 první výstava jízdních kol

 

2009
První rok s Vámi.
Otevíráme elektronický a kamenný obchod. Veškerý servis zastává jeden zaměstnanec.

Prodejna K-sports 2009 K-sports 2009 prodejna