Close
Váš nákupní košík je prázdný.

Doprava zboží

Cena dopravy

Způsob dodáníCena dopravy
Dodání zdarma od
Osobní odběr Třebíčzdarma 
DPD ČR + dobírka139 Kč + 39 Kčod 5 000 Kč doprava ZDARMA
DPD ČR, on-line platební brány139 Kčod 5 000 Kč doprava ZDARMA
GEIS ČR, převodem139 Kčod 5 000 Kč doprava ZDARMA
GEIS ČR, splátky Home Credit139 Kčsplátky již od 2 000 Kč
GEIS ČR + dobírka
139 Kč + 39 Kčod 5 000 Kč doprava ZDARMA

Ceny jsou uvedené včetně 21% DPH

 

Osobní odběr

Zboží můžete osobně vyzvednout v naší kamenné prodejně Flystork, Jejkovská brána 36/1, 674 01 Třebíč. Najdete nás v průchodu, hned vedle pobočky Raiffeisenbank. Jsme zde pro Vás každý všední den od 09:00 do 17:00. Jakmile bude zboží připraveno, informujeme Vás e-mailem. Pro zboží s příznakem „Expedice ihned“ můžete vyrazit ihned bez čekání. Platí se hotově či kartou při převzetí.

DPD/GEIS ČR

Zboží s příznakem „Expedice ihned“ objednané v pracovní den do 12 hodin odesíláme stejný den, následující pracovní den je můžete mít doma.

Objednávky s příznakem „Expedice ihned“ přijaté mezi 12-14 hodinou nebo mimo pracovní den jsou dopravci předávány následující pracovní den. Zboží s příznakem „2-5 dnů“ doručujeme obvykle třetí pracovní den. Pokud Vás dopravce nezastihne na dodací adrese, zpravidla Vás kontaktuje na telefonní číslo uvedené v objednávce, kdy se s Vámi domluví na hodině opakovaného doručení.

Zboží nadměrné velikosti, včetně kol a elektrokol, je doručováno službou GEIS, cena zahrnuje bezpečnostní zabalení zboží a samostané místo při převozu. Nad 5 000 Kč doprava ZDARMA.

Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line s číslem balíčku na:

https://www.geis-group.cz/cs

https://www.dpd.com/cz/cs/

Doprava po zemích EU

Pro expedování objednávek na Slovensko, prosím, využijte služeb slovenské verze e-shopu www.flystork.sk

Individuálně jsme schopni odeslat objednávku do zemí Evropské unie ze seznamu níže. Základní ceník exportní balíkové přepravy dopravce GEIS, vč. výčtu zemí a dodacích lhůt, naleznete zde.

Euro zóny 

* 1-10 kg
I Rakousko, Německo, Belgie, Francie, Holansko, Maďarsko, Lucembursko, Dánsko, Švýcarsko, Polsko22-35 €
II Bulharsko, Norsko, Velká Británie, Irsko, Itálie, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Finsko25-70 €
III Lotyško, Litva, Estonsko, Chorvatsko, Rumunsko32-47 €

* Údaje v tabulce mají pouze informační charakter skutečnou cenu se zákazník dozví na základě individuální kalkulace před odesláním závazné objednávky. Balíky s nižší hmotností jsou obecně levnější.

Při odeslání zásilky do zemí Euro zóny akceptujeme v současné době pouze způsob úhrady předem - bankovním převodem. Pro konečnou cenu zásilky nás prosím kontaktujte.