Close
You have no items in your shopping cart.
Search

Doprava zboží

Způsob dodáníCena do 999 Kč
Cena od 999 Kč
Osobní odběrzdarmazdarma
DPD/GEIS ČR převodem99 Kč+0 Kč
DPD/GEIS ČR dobírkou99 Kč + 39 Kč+39 Kč
FLYSTORK dopravazdarma Třebíčzdarma Třebíč

Ceny jsou uvedené vč. 21% DPH

Osobní odběr

Zboží můžete osobně vyzvednout v naší kamenné prodejně Flystork, Jejkovská brána 36/1, 674 01 Třebíč. Najdete nás v průchodu, hned vedle pobočky Raiffeisenbank. Jsme zde pro Vás každý všední den od 09:00 do 17:00. Jakmile bude zboží připraveno, informujeme Vás e-mailem. Pro zboží s příznakem „Expedice ihned“ můžete vyrazit ihned bez čekání. Platí se hotově či kartou při převzetí.

DPD/GEIS ČR

Zboží s příznakem „Expedice ihned“ objednané v pracovní den do 12 hodin odesíláme stejný den, následující pracovní den je můžete mít doma.

Objednávky s příznakem „Expedice ihned“ přijaté mezi 12-14 hodinou nebo mimo pracovní den jsou dopravci předávány následující pracovní den. Zboží s příznakem „2-5 dnů“ doručujeme obvykle třetí pracovní den. Pokud Vás dopravce nezastihne na dodací adrese, zpravidla Vás kontaktuje na telefonní číslo uvedené v objednávce, kdy se s Vámi domluví na hodině opakovaného doručení. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line s číslem balíčku na:

https://www.geis-group.cz/cs

https://www.dpd.com/cz/cs/

FLYSTORK doprava

Vámi objednané zboží vám v rámci Třebíče a blízkého okolí dovezeme. U vybraného zboží, zadejte prosím "osobní odběr" a do poznámky v košíku napište "FLYSTORK doprava".

Doprava po zemích EU

Pro expedování objednávek na Slovensko, prosím, využijte služeb slovenské verze e-shopu www.flystork.sk

Individuálně jsme schopni odeslat objednávku do zemí Evropské unie ze seznamu níže. Základní ceník exportní balíkové přepravy dopravce GEIS, vč. výčtu zemí a dodacích lhůt, naleznete zde.

Euro zóny

*1-10 kg
IRakousko, Německo, Belgie, Francie, Holansko, Maďarsko, Lucembursko, Dánsko, Švýcarsko, Polsko22-35 €
IIBulharsko, Norsko, Velká Británie, Irsko, Itálie, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Finsko25-70 €
IIILotyško, Litva, Estonsko, Chorvatsko, Rumunsko32-47 €

* Údaje v tabulce mají pouze informační charakter skutečnou cenu se zákazník dozví na základě individuální kalkulace před odesláním závazné objednávky. Balíky s nižší hmotností jsou obecně levnější.

Při odeslání zásilky do zemí Euro zóny akceptujeme v současné době pouze způsob úhrady předem - bankovním převodem. Pro konečnou cenu zásilky nás prosím kontaktujte.