Close
You have no items in your shopping cart.
Search
Back to All News Posts

Testování běžeckého vybavení FISCHER 2019

18 Mar 2019

Zadov

Na letošní testování běžeckého vybavení FISCHER 2019/2020 na Zadově, hotel Churáňov, jsme za náš K-SPORTS vyslali dva zástupce: Lenku a Ráďu.

Jak testování nakonec dopadlo a co pro nás vývojáři FISCHER připravují pro nadcházející sezónu? Dozvíte se v článku.

Lenka Radek

Lenko, jak jsi byla spokojená s průběhem letošního testování?

Akce výborná, zázemí pro partnery skvělé. Připraveno bylo více jak 15 párů běžek od závodních až po rekreační. Všechny jsme mohli vyzkoušet a porovnat jejich rozdíly.

Nabyté znalosti tak můžeme předat našim zákazníkům u nás v prodejně nebo přes on-line chatovací službu.

Běžky FISCHER na sněhu

Radku, byla připravená stopa, kde všude jste testovali?

Stopa byla perfektně připravená. Testovali jsme na běžeckém okruhu (podobně jako u biatlonu tzv. trestné kolečko :)) i ve volném terénu. Tetovali jsme klasické skluznice, šupiny i protiskluzové pásy.

Radku, jaké novinky pro nás vývojáři FISCHER chystají na novou sezónu?

Technologický strom se posouvá k nižším modelům. Nyní např. najdeme skluznici lepenou za studena COLD BASE BONDING i na nižších modelech běžek. Takové skluznice se vyznačují výbornou absorpcí vosku.

Asi největší vychytávkou je technologie 3D s Gliding Sidewall - jedná se o rozšíření skluznice i na hrany běžky. Tyto voskovatelné bočnice mají redukovat tření a přinášet bezkonkurenční kluzný potenciál. Vyzkoušeli jsme a má to něco do sebe.

Běžky FISCHER ve stojanu

Lenko, která věc tě nejvíce překvapila?

Jsem nadšená z nové řady běžeckých holí ONE WAY a jejich systému rychloupínání pomocí magnetu a kovové kuličky Mag-Point. A také z nové řady běžeckého vybavení BLACK EDITION - běžky, vázání, boty a hole v černé barvě.

Děkuji za rozhovor a zase za rok, při testování FISCHER, na viděnou.